AKČNÍ NABÍDKA: Vybavení bytu až za 300 000 Kč v ceně bytu! Více v ceníku nebo u prodejce.

Tomáš Bartík - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 

TRIGEMA
CHYTRÉ BYDLENÍ

Ch

Chytré bydlení

Naše značka je známkou kvality. Stejnou kvalitu chceme poskytnout každému klientovi bez ohledu na typ nebo lokalitu projektu. Z tohoto důvodu jsme vytvořili zřetelně definovaný koncept. Chytré bydlení charakterizuje rezidenční projekty společnosti Trigema ve třech hlavních směrech. Prostor, design a technologie. Prostor v sobě zahrnuje výběr lokalit s úplnou vybaveností a kvalitní dostupností. Designem profilujeme vzhled staveb nejen z pohledu architektury a jejího vnějšího pojetí. Velmi nám záleží na technickém nastavení budov a jejich budoucí užitné hodnoty. Technologie pak zajišťují spokojený život našich klientů.

Prostor, design
a technologie,
to je naše pojetí
konceptu chytrého bydlení.
3
3 propojené elementy
Navzájem propojené oblasti parametrů bytů, které ovlivňují spokojené bydlení našich klientů.

Zjednodušili jsme koncept Chytrého bydlení a rozdělili jej do 3 propojených oblastí: prostor, design, technologie.

Koncept

Při rozhodování, jaký nový byt si pořídit, se zohledňuje nejen cena, lokalita nebo úspora energií. Chytré bydlení je jedinečné také v tom, že klade důraz na kvalitu stavebních postupů, prací a materiálů, které se používají. Díky tomu je zajištěna dlouhodobá životnost vašeho bytu a kvalita samotného bydlení. Při výběru lokality a plánování projektu se proto také díváme na okolní prostředí i stávající zástavbu a snažíme se, aby nové projekty Chytrého bydlení koncepci území dále rozvíjely. Vše promyšleno do detailů

Maximální pozornost, která se věnuje všem důležitým fázím přípravy a realizace každého z projektů Chytrého bydlení, se vyplatí. Stejně jako nekvalitní zdivo může znehodnotit jinak dobrý projekt, tak i nekvalitní provedení stavebních prací totiž připraví stavbu o výhody kvalitních materiálů. Přesto je samozřejmostí, že je samotný proces výběru a koupě každého nového bytu ze strany prodejce Chytrého bydlení sledován krok po kroku.

Chytré bydlení používá v souladu s udržitelným rozvojem přírodní materiály, kvalitní konstrukční zpracování a technologie, díky nimž se v bytech také lépe žije. Mezi standardy patří speciální vápenopískové cihly nebo izolační plastová okna s trojskly. S rozvahou se přistupuje i k zateplování, kdy se na jedné straně zohledňuje potřeba izolací, na druhé však zároveň ekonomická efektivita stavby jednotlivých bytů.

Aspekty Chytrého bydlení

Péče o zdraví a bezpečí

Mělo by nám záležet v jakém prostředí bydlíme a jak působí na naše zdraví.
více

Důraz na ekologii a úsporu energií

Úspory energií a ekologické metody jsou pevně ukotvené ve filozofii Trigema.
více

Využití moderních technologií

Technologie zefektivňují život v novém bytě, ale také přípravu a výstavbu budov.
více

Lokalita se službami na dosah

Úspora času v dopravě při cestě za prací nebo zábavou je nedocenitelná.
více

Nastavení správné ceny

Cena bytů je nastavena jako nejlepší poměr cena / výkon v daném čase a místě.
více

Péče o zdraví a zvýšené bezpečí

Chcete bydlet tam, kde je zdravé prostředí? Většina z nás odpoví kladně. Jaká je však realita? Mnozí bohužel při výběru bytu nezohledňují nebo podceňují hlediska, která kvalitu vnitřního prostředí bytů ovlivňují. Výsledkem je suchý vzduch, nebo naopak plísně a s tím spojené zdravotní problém. Jaké je řešení?

Nucené větrání pomáhá prevenci proti zdravotním komplikacím, přírodní materiály jsou pro naše bydlení mnohem přirozenější, velká okna s trojskly přivádějí do bytu mnohem více světla a zamezují zvýšenému hluku a v neposlední řadě moderní technologie a chytrá řešení zvyšují bezpečnost celé rodiny.

Důraz na ekologii a úsporu energií

Ekologie a úspora energie nejsou pro Chytré bydlení jen módními trendy. Naopak jsou pevně ukotvené ve filozofii společnosti Trigema. Na každém novém projektu se snažíme dosáhnout ještě většího snížení nákladů za spotřebu energií i množství škodlivých emisí CO2.

Výchozími prvky energetické i ekologické šetrnosti Chytrého bydlení, je navzájem propojený vestavěný systém vzduchotechniky s výkonnými rekuperačními jednotkami a inteligentní ovládání bytu. Dalšími vyžadovanými opatřeními jsou například zelené střechy, zpětné využití dešťové vody, vhodné dispozice bytů a udržování efektivních poměru obydlených ploch a společných prostor a samozřejmě stavební materiály a postupy.

Využtií moderních technologií

Moderní technologie se promítají do kompletního vybavení bytu, stejně tak jako do celé výstavby a projektování samotného projektu. V praktickém životě v domácnosti se moderní technologie zhmotňují např. do inteligentního ovládání bytu.

Inteligentního ovládání znamená především vzdálenou kontrolu nad spotřebiči, regulací teploty nebo osvětlení, zabezpečením nebo ovládáním audio nebo video systémů. A aby toho nebylo málo, je součástí moderních technologických prvků bytu rovněž nucené větrání v podobě rekuperace, včetně automatického ovládání časovými programy, větrání na základě obsahu CO2 a vlhkosti nebo i režimu chlazení, či naopak ochrany proti námraze.

Lokalita se službami na dosah

Chytré bydlení je souhrn do sebe zapadajících výhod. Bydlení přitom není pouze o tom, jaký máme byt, ale také o tom, kde náš domov leží a jaké je jeho napojení na okolí. Jedině ten, kdo bude mít v docházkové blízkosti svého bytu dostatek obchodů a dalších služeb a jednoduché dopravní napojení na všechny důležité směry, bude spokojený. To vše mu Chytré bydlení umožňuje.

Každý projekt je jedinečný a žádná dvě místa nejsou stejná. Přesto jsou zásady, kterými se při výběru lokality řídíme. Nestavíme projekty uprostřed polí jen proto, že jsou tam levnější pozemky. Víme, že naši zákazníci za své peníze čekají něco víc než izolovanou „panelákovou“ osadu.

Nastavení správné ceny

Vlastní domov je dlouhodobá investice, která se však vyplatí. Chytré bydlení nenabízí pochybnou kvalitu. Díky promyšlenému a férovému přístupu poskytuje efektivní poměr mezi přínosy z takového bydlení a náklady, jež jsou s ním spojeny.

Chytré bydlení garantuje, že každý kupuje byt za cenu adekvátní danému místu a času. Dlouhodobě monitorujeme cenový vývoj nejen na pražském rezidenčním trhu a snažíme se, aby cena byla nastavena jako skutečně nejlepší poměr cena / výkon v dané lokalitě. Přesvědčit se můžete například prostřednictvím projektu www.flatzone.cz, jenž agreguje nabídku všech nových bytů a domů v celé ČR.

Často kladené otázky ke konceptu Chytrého bydlení

Zajímá vás více detailních informací o celém konceptu? Máte na nás nějaké dotazy?
Zkuste si projít často kladené otázky (FAQ), kde možná najdete odpověď na jednu z vašich otázek.