Hana Čunderlíková - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.
Ch

Chytré bydlení 2.0

Domov je nejdůležitější místo našeho života. Místo, kde můžeme naplno prožívat všechny emoce. Místo, kde můžeme být sami sebou. Aby byl pro vás domov právě takovým místem, vytvořili jsme zřetelně definovaný koncept bydlení.

Chytré bydlení 2.0 charakterizuje naše rezidenční projekty ve třech hlavních směrech – výjimečný prostor, unikátní design a chytré technologie. Prostor v sobě zahrnuje výběr lokalit s úplnou občanskou vybaveností a kvalitní dostupností do centra města i do přírody. Designem definujeme ojedinělý vzhled staveb nejen z pohledu architektury a jejího vnějšího pojetí. Velmi nám záleží i na technickém nastavení budov a jejich budoucí užitné hodnoty.

Chytré technologie a jejich využití v projektech i v procesu výstavby jsou pro nás samozřejmostí a nezbytnou součástí vašeho domova. ov a jejich budoucí užitné hodnoty. Technologie a jejich využití v celém procesu tvorby a výstavby developerského projektu demonstrují náš přístup k novému vývojovému stupni Chytrého bydlení.

Prostor, design a technologie:
to jsou prostředky
k realizaci našho konceptu
bydlení pro vše, čím jsme.
3
3 kroky ke šťastnému domovu
NAVZÁJEM PROPOJENÉ OBLASTI, KTERÉ OVLIVŇUJÍ VÁŠ SPOKOJENÝ DOMOV.

Ke spokojenému domovu neodmyslitelně patří tři navzájem propojené oblasti: místo, kde je vám dobře a kde najdete vše, co je potřeba. Výjimečnost designu a jeho propojení s okolním prostředím. A technologie, které vám pomohou z všech okolností.

Koncept

Věříme ve vaši nezávislost. Proto pro vás stavíme nezávislé bydlení. Naše projekty budujeme ve výjimečných lokalitách s pokorou k místu, jeho historii i jeho okolí. Do bydlení přinášíme světovou úroveň architektury. Zdravé prostředí vašeho domova i kvalita a dlouhodobá udržitelnost bydlení jsou pro nás prioritou, a proto klademe důraz na kvalitu materiálu, stavebních postupů i naší práce.Prémiové materiály, technologie i postupy jsou pro nás standardem, stejně jako vybavení vašich domovů. Využíváme udržitelné přírodní materiály. Dáváme pozor na všechny detaily, kvalitní konstrukční zpracování i technologie, díky kterým se vám v bytech dobře a zdravě žije.

Aspekty Chytrého bydlení

Péče o zdraví a bezpečí

Mělo by nám záležet v jakém prostředí bydlíme a jak působí na naše zdraví.
více

Důraz na udržitelnost

Úspory energií a ekologické metody jsou pevně ukotvené ve filozofii Trigema.
více

Využití technologií

Technologie zefektivňují život v novém bytě, ale také přípravu a výstavbu budov.
více

Nastavení správné ceny

Cena bytů je nastavena jako nejlepší poměr cena / výkon v daném čase a místě.
více

Péče o zdraví a zvýšené bezpečí

Domov, to je bezpečí. Místo, na které se můžeme spolehnout. Bez kompromisů. Bezpečné prostředí a zdravé vnitřní klima ve vašich domovech je pro nás absolutní prioritou. Proto využíváme nejmodernější technologie a přírodní materiály, které zajistí zdravou domácnost i energetickou úsporu ve vašich bytech a postarají se o bezpečnost a zdraví vás i vašich nejbližších. Podívejte se, jaké standardy bydlení nabízíme.

Důraz na ekologii a úsporu energií

Ekologie a úspora energie nejsou pro Chytré bydlení jen módními trendy. Naopak jsou pevně ukotvené ve filozofii společnosti Trigema. Na každém novém projektu se snažíme dosáhnout ještě většího snížení nákladů za spotřebu energií i množství škodlivých emisí CO2.

Výchozími prvky energetické i ekologické šetrnosti Chytrého bydlení, je navzájem propojený vestavěný systém vzduchotechniky s výkonnými rekuperačními jednotkami a inteligentní ovládání bytu. Dalšími vyžadovanými opatřeními jsou například zelené střechy, zpětné využití dešťové vody, vhodné dispozice bytů a udržování efektivních poměru obydlených ploch a společných prostor a samozřejmě stavební materiály a postupy.

Využtií moderních technologií

Moderní technologie se promítají do kompletního vybavení bytu, stejně tak jako do celé výstavby a projektování samotného projektu. V praktickém životě v domácnosti se moderní technologie zhmotňují např. do inteligentního ovládání bytu.

Inteligentního ovládání znamená především vzdálenou kontrolu nad spotřebiči, regulací teploty nebo osvětlení, zabezpečením nebo ovládáním audio nebo video systémů. A aby toho nebylo málo, je součástí moderních technologických prvků bytu rovněž nucené větrání v podobě rekuperace, včetně automatického ovládání časovými programy, větrání na základě obsahu CO2 a vlhkosti nebo i režimu chlazení, či naopak ochrany proti námraze.

Lokalita se službami na dosah

Chytré bydlení je souhrn do sebe zapadajících výhod. Bydlení přitom není pouze o tom, jaký máme byt, ale také o tom, kde náš domov leží a jaké je jeho napojení na okolí. Jedině ten, kdo bude mít v docházkové blízkosti svého bytu dostatek obchodů a dalších služeb a jednoduché dopravní napojení na všechny důležité směry, bude spokojený. To vše mu Chytré bydlení umožňuje.

Každý projekt je jedinečný a žádná dvě místa nejsou stejná. Přesto jsou zásady, kterými se při výběru lokality řídíme. Nestavíme projekty uprostřed polí jen proto, že jsou tam levnější pozemky. Víme, že naši zákazníci za své peníze čekají něco víc než izolovanou „panelákovou“ osadu.

Nastavení správné ceny

Vlastní domov je dlouhodobá investice, která se však vyplatí. Chytré bydlení nenabízí pochybnou kvalitu. Díky promyšlenému a férovému přístupu poskytuje efektivní poměr mezi přínosy z takového bydlení a náklady, jež jsou s ním spojeny.

Chytré bydlení garantuje, že každý kupuje byt za cenu adekvátní danému místu a času. Dlouhodobě monitorujeme cenový vývoj nejen na pražském rezidenčním trhu a snažíme se, aby cena byla nastavena jako skutečně nejlepší poměr cena / výkon v dané lokalitě. Přesvědčit se můžete například prostřednictvím projektu www.flatzone.cz, jenž agreguje nabídku všech nových bytů a domů v celé ČR.