Hana Čunderlíková - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

SKVRŇANY

S

Skvrňany

Nový bytový areál vyrůstá postupně v sousedství ulice Vojanova v městském obvodu Plzeň 3. Skvrňany jsou synonymem čistého vzduchu i aktivního životního stylu a zároveň poskytují pohodlí útulné a velmi dobře občansky vybavené čtvrti. Bytový areál je napojený na cyklostezku, která se spojuje s bohatou sítí dalších cyklistických tras vedoucích kouzelnou přírodou přes Stříbro do Železné Rudy a dále pak až na síť německých cyklotras.

Skvrňany nabízejí svým obyvatelům velmi vysoký standard občanské vybavenosti: nechybí zde školy, školky, dětská hřiště, zdravotnické zařízení, knihovna, plavecký bazén, sportovní hřiště a samozřejmě i supermarkety, lokální prodejny, moderní bistra či restaurace. Lokalita má také výhodné dopravní napojení na centrum Plzně. Tramvajová zastávka přímo sousedí s hranicí nového bytového areálu a je tedy doslova za rohem. Tramvají se do centra města dostanete zhruba do 11, autem do 8 a vlakem dokonce jen do 5 minut.

Kvalitní je rovněž napojení ven z města. Na dálničním okruhu města jste autem do 10 minut, v Praze jste do hodiny. Vydáte- li se opačným směrem, na hranice s Německem dorazíte do 40 minut. Díky blízké silniční spojce Regensburská, na níž v brzy naváže připravovaný Městský (západní) obchvat Plzně, se vám pak ještě více zpříjemní cesta na severní předměstí a směr Karlovy Vary či Žatec.

Skvrňany mají mnoho zeleně,
čisté ovzduší, širokou síť služeb,
rychlé a kapacitní spojení
s centrem Plzně.
20+
20+
Zajímavá místa ve Skvrňanech a blízkém okolí
Skvrňany jsou útulnou a kompaktní plzeňskou čtvrtí. Do 20 minut pěší chůze najdete v okolí více než 20 míst aktivního odpočinku, na kole se čas ještě výrazně zkrátí. Ať potřebujete cokoliv, můžete zůstat ve své čtvrti, po které se navíc můžete přibližovat i tramvají.

Číst více
20
20 minut
Základní potřeby občanské vybavenosti
Školky, školy, obchody i supermarkety, pošta, restaurace, zdravotnická zařízení, autobusové i tramvajové zastávky MHD ale také zeleň, parky a dětská hřiště jsou od nového projektu vzdáleny do 2 kilometrů. Chůzí takovou vzdálenost hravě zvládneme ujít do 20 minut.

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

MHD nebo cyklistika

V přímém sousedství nového areálu (150 m) je konečná zastávka tramvajové linky č. 2 spojující Skvrňany s centrem Plzně. V ranních hodinách jsou intervaly odjezdů 5 – 8 minut a na jedenáctou zastávku linky - Sady Pětatřicátníků – se dostanete za 13 minut. Na Náměstí Republiky to pak trvá jen o 2 minuty déle.

Bytový areál je napojený na cyklostezku, která se spojuje s bohatou sítí dalších cyklistických tras vedoucích kouzelnou přírodou. Nedaleko od areálu je možné se připojit na Trasu přátelství č. 37, po které dojedete z Plzně přes Stříbro až do Železné Rudy. Zde už pak začíná síť německých cyklotras.

Vlaky

Dáváte-li přednost vlakové dopravě, chůzí jste na vlakové zastávce Plzeň-Zadní Skvrňany zhruba za 7 minut. A pouhých 7 minut trvá i cesta vlakem na plzeňské hlavní nádraží.

Automobil

Pokud zvolíte automobil, lokalita má perfektní dopravní napojení do všech destinací. Do centra města se autem dostanete zhruba za 10 - 15 minut dle hustoty dopravy. Velmi kvalitní je pak i napojení ven z města. Na výpadovce (křižovatka ul. Vojanova a Regensburská) jste prakticky okamžitě, na dálnici D5 jste z místa autem za 10 - 15 minut. Cesta do Prahy trvá zhruba hodinu jízdy, na Rozvadově jste do 45 minut. Díky blízké silniční spojce Regensburská, na níž v blízké budoucnosti naváže připravovaný Městský (západní) obchvat Plzně, se ještě více zpříjemní cesta na severní předměstí a na směr Karlovy Vary či Žatec.

Vzdělání, obchody, služby, sport a odpočinek

Charakter osobité čtvrti Skvrňany nabízí svým obyvatelům široké spektrum občanské obslužnosti. Ať tedy potřebujete nakoupit, sportovat, zajistit program dětem nebo si jen odpočinout, nemusíte opustit hranice své čtvrti. Všechno, co potřebujete najdete ve svém bezprostředním okolí. Skvrňany jsou navíc charakteristické velmi hustou sítí vzdělávacích institucí a svou povahou přímo vybízejí k pohybu a aktivnímu trávení volného času. Sportoviště, příroda i cyklostezky jsou na dosah ruky, v okruhu do 15 minut. Potřebujete dojet pro větší nákup? Žádný problém, OC Plaza nebo NC Borská Pole jsou skvěle dostupná jak automobilem, tak městskou dopravou.

Volnočasové aktivity spojené s aktivním pohybem nebo klasický způsob zábavy nabízí pestrou paletu možností: sportoviště, přírodu, cyklostezky, vše v okruhu do 15 minut.

Lokalita