Hana Čunderlíková - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.
S

Standardy

Koncept Chytrého bydlení od roku 2015 společnost Trigema standardně nabízí v několika kvalitativních úrovních. Všechny úrovně mají jeden společný prvek: vždy v něm stojí na prvním místě kvalita. Můžete si být jistí, že poměr cena vs. výkon u nás bude vždy na předních místech našich priorit.

Klientům sice neposkytujeme možnost klientských změn v rozsahu, na které jsou zvyklí u konkurence, neznamená to však, že pro nás není důležitý. Naopak! Bedlivě nasloucháme všechny potřeby a požadavky a získané poznatky a zkušenosti přenášíme do každého jednoho nového projektu. Mimo to má možnost vybrat si dekory, barevnosti a další nastavení standardního vybavení dle svých vlastních preferencí.

S tímto přístupem k výstavbě můžeme v Plzeňském regionu ukázat výsledky konceptu Chytrého bydlení na 2 dokončených projektech. Bytový dům s 82 byty v ulici Kollárova zde vyrostl v období 2017-2018. Obdobný charakter projektu, jako je Bydlení Skvrňany, tvořený několika bytovými domy, má také poslední regionální počin - bytový komplex V Zahrádkách. 4 domy se 108 byty vyrostly nedaleko ulice Rokycanská jen několik málo kroků od OC Plzeň. Oba projekty byly z více než 90 % vyprodány ještě před jejich kolaudací!

Jsme zaměření na kvalitu,
Produkt je u nás na prvním místě.

Standardy Chytrého bydlení v Plzni

Nejen kvalitativní standard jednotek je důležitý, projekt by měl hospodárně fungovat jako celek

“Při návrhu projektu byly využity všechny moderní technologie vylepšující ekologickou stránku projektu. Jedná se především o volbu stavebních materiálů, systému vytápění, hospodaření s dešťovou vodou. K udržitelnému konceptu přispěl i urbanistický a hmotově dispoziční návrh souboru, který ve svém konceptu vytvořil centrální park, který bude klidovou oázou celého obytného souboru. Tento bude doplněn dětským hřištěm a odpočinkovou plochou pro celodenní pobyt místních obyvatel.”


RADOVAN AULÍK, PROJEKTOVÝ MANAŽER

Stavební standardy

Zvýšený důraz na kvalitu se projevuje také v použitých materiálech a vybavení, které odpovídá nárokům současných zájemců o bydlení. Jedním z důkazů je vybavení od stylových značek výrobců.

V přiloženém dokumentu naleznete kompletní technické parametry stavby stejně tak jako vybavení konkrétních bytů. Od popisu svislých konstrukcí po typy malby a obkladů. Od vstupních dveří do bytu přes obklady a zařizovací předměty až po elektroinstalaci.

Vzhledem k dokončenosti výstavby projektu jsme aktuální dostupné byty rozdělili do dvou variantních provedení, které se od sebe liší typem dekorů podlah, obkladů a dlažeb. Vybranou variantu pro konkrétní byt naleznete v jeho detailu (ceník).

B
Energetický štítek B
Velmi úsporná budova
Projekt Chytré bydlení @Skvrňany je stejně jako všechny ostatní rezidenční projekty společnosti Trigema zařazen do třídy B - velmi úsporná.


PENB ke stažení

Sklepy a parkování

Sklepy se v projektu nacházejí v podzemních podlaží a také na jednotlivých patrech bytových domů. Cena sklepů není součástí ceny bytu.

Garážová stání a venkovní parkovací stání je možné dokoupit společně s bytem a jejich cena není součástí ceny bytu.
U vybraných bytů je nutné garážové stání dokoupit. Ceny garážových stání jsou od 300 000 Kč bez DPH, cena venkovních parkovacích stání začíná na 210 000 Kč bez DPH.