Hana Čunderlíková - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

Splátkové kalendáře

Vlastní zdroje

STANDARD

  • .první záloha (rezervační poplatek) ve výši 70 000 Kč včetně DPH za každou bytovou jednotku se hradí do pěti dnů od podpisu rezervační smlouvy
  • .druhá záloha ve výši 15 % sjednané základní ceny snížené o rezervační poplatek + příslušná DPH je splatná do 14 dnů od podpisu Smlouvy o budoucí smlouvě kupní
  • .doplatek - zbývající část kupní ceny + příslušná DPH je splatná do 30 dnů od Smlouvy o smlouvě budoucí kupní
Poznámky:

Splátkový kalendář STANDARD slouží výhradně a pouze k financování předmětu prodeje z vlastních finančních zdrojů klientů, tzn. předmět prodeje nelze a nebude možné použít jako zástavu třetím stranám.

Varianta splátkového kalendáře musí být Zájemcem určena již před podpisem Smlouvy o smlouvě budoucí kupní.

Veškeré uvedené informace jsou nastaveny s ohledem na obchodní model Budoucího prodávajícího a nelze je měnit. V případě, že se Zájemce dostane do platební neschopnosti, doporučujeme neprodleně kontaktovat prodejní oddělení k řešení situace.

DOTOVANÁ
HYPOTÉKA 2,49 %

Prostřednictvím naší služby Dotovaná Hypotéka 2,49 % dáváme našim klientům záruku, že po dobu následujících 2 let budou hradit o třetinu nižší náklady na splácení, než jsou běžné u aktuálně dostupných hypoték.

Odhadujeme, že k blížícímu se skončení fixačního období hypotečního úvěru významně poklesnou úrokové sazby obvyklé na trhu a následně bude možné dosáhnout na obdobné měsíční splátky jako u Dotované hypotéky. Smyslem této finanční služby je snížení obavy z vysoké měsíční splátky a ulehčení rodinnému rozpočtu po dobu prvních dvou let.

Zajímá vás, jak vysoké splátky budete měsíčně hradit a kolik ušetříte s naší službou oproti běžně dostupným hypotékám? Detailní informace vám ochotně sdělíme v našem prodejním centru, které jsme přesunuli přímo do vzorového bytu ve Skvrňanech. Naši finanční poradci se vám budou plně věnovat a zajistí optimální řešení financování vaši nové nemovitosti.

ceník bytů
Poznámky:

Společnost Trigema kompenzuje úrokovou sazbu převyšující 2,49 % p.a. v úvěrové smlouvě uzavřené mezi klientem a spolupracující bankou, a to maximálně do výše 6 % p.a. po dobu 2 let při splnění podmínek uvedených ve Smlouvě o smlouvě budoucí kupní. Dle podmínek Smlouvy o smlouvě budoucí kupní si Budoucí prodávající vyhrazuje právo schválení spolupracující banky pro produkt Dotované hypotéky.

HYPOTÉKA

  • .první záloha (rezervační poplatek) ve výši 70 000,- Kč včetně DPH za každou bytovou jednotku se hradí do pěti dnů od podpisu rezervační smlouvy
  • .druhá záloha ve výši min. 15 % sjednané základní ceny snížené o rezervační poplatek + příslušná DPH je splatná do 14 dnů od podpisu smlouvy o budoucí smlouvě kupní
  • .doplatek - zbývající část kupní ceny + příslušná DPH je splatná do 30 dnů od uzavření Smlouvy o smlouvě budoucí kupní

Poznámky:

Pro možnost využití produktu Dotovaná Hypotéka si vyhrazujeme právo výběru spolupracující banky pro tento produkt a je nutné přesná pravidla pro využití konzultovat výhradně s naším finančním specialistou. Pro předschválené hypoteční úvěry nespolupracujících bank není služba Dotované Hypotéky umožněna.

Budete-li si přát sjednat hypoteční úvěr mimo našeho finančního specialistu, není možné využít produkt Dotovaná Hypotéka a může vám být účtován administrativní poplatek dle smlouvy.

Partnerské banky

Modrá pyramida

Společnost Trigema ve spolupráci s Modrou pyramidou připravila produkt Dotované Hypotéky 2,49 % s cílem snížit obavu z vysoké měsíční splátky a ulehčit tak rodinnému rozpočtu po dobu prvních dvou let. Dostupnost vlastnického bydlení se tímto krokem stává výrazně vyšší než bydlení nájemní. Měsíční nájem obodbných bytů je totiž o poznání dražší než pravidelné měsíční splátky hypotéky.

Finanční poradce je připraven řešit i hypotéku k investičnímu bytu se stejnou úrokovou sazbou a byt je díky tomu možné pronajímat a výnosem z pronájmu krýt splátky hypotéky.