Hana Čunderlíková - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

O PROJEKTU
BYDLENÍ SKVRŇANY

S

Bydlení Skvrňany

Chytré bydlení Skvrňany je svěží rezidenční areál sedmi bytových domů určený všem, kteří touží po velkorysém bydlení s vlastním parkem, skvělou dostupností, blízkostí přírody a čistým ovzduším.

Šestipodlažní domy jsme citlivě zasadili do lokality s velkým množstvím zeleně i skvělou dostupností do centra. Jednoduchost a hravost architektury skvěle doplňuje soukromý centrální park, který funguje nejen jako přírodní relaxační zóna, ale je i místem vzájemného setkávání, a tím i samotným srdcem celého areálu.

Projekt Bydlení Skvrňany vychází z našeho osvědčeného konceptu Chytrého bydlení, který zaručuje zdravé a bezpečné bydlení, šetrné k životnímu prostředí i finančním možnostem svých majitelů.

Své bydlení v areálu najde každý, od mladých singles, přes rodiny s dětmi až po obyvatele ve středním či zralém věku.

Plzeňská část Skvrňany patří k útulným a kompaktním čtvrtím, které uspokojí i nejnáročnější požadavky na občanskou vybavenost i parkovací pohodlí pro rezidenty i jejich návštěvy. Tramvajová zastávka „Skvrňany“ je doslova za rohem.

Soukromý park funguje
jako přírodní relaxační
zóna i místo vzájemného
setkávání.

203
203 bytů
1+kk - 4+kk

Vybírejte ze široké škály dispozičních řešení vhodných pro všechny typy zákazníků. Své bydlení v areálu najde každý, od mladých singles, přes rodiny s dětmi až po obyvatele ve středním či zralém věku.

Byty

Urbanistický koncept se sestává ze sedmi samostatných domů, v suterénu propojených podzemním parkovištěm. Koncepčně se jedná o tři dvojice bytových domů, umístěných s orientací bytů na západ / východ, které jsou doplněny atypicky řešeným sedmým bytovým domem.

Domy rámují relaxační centrální zelený parku, které tak vytváří srdce celého areálu. Koncept doplňuje obslužná komunikace a systém technického vybavení.

Poloha obytných místností je řešena s ohledem na světové strany tak, aby slunce svým světlem proslunilo všechny obytné místnosti bytu. Balkony jsou orientovány zejména do vnitřního zeleného parku.


Dispozice bytů nabízejí rozličnou škálu velikostních kategorií s větším podílem dvoupokojových bytů v typických podlaží. Velké byty jsou situovány zejména ve vyšších podlažích.

Základním prvkem návrhu je přehlednost a čistota vlastního urbanistického a kompozičního řešení

“Objekty jsou navrženy v jednoduchých kubických hmotách osazených na mírně svažitý terén. Vnější plášť budov je navržen v základní jednoduché kombinaci použití barevných fasádních odstínů, které spolu s balkony vytváří základní rastr jednotlivých fasád. Výrazné barevné plochy jsou použity zejména u vstupů do obytných budov, které jsou řešeny velkoryse tak, aby bylo zajištěno dostatečné prosvětlení společných částí těchto budov."


RADOVAN AULÍK, PROJEKTOVÝ MANAŽER

Galerie

Lokalita

Nový bytový areál vyrostl v sousedství ulice Vojanova v městském obvodu Plzeň 3. Skvrňany jsou synonymem čistého vzduchu i aktivního životního stylu a zároveň poskytují pohodlí útulné a velmi dobře občansky vybavené čtvrti. Bytový areál je napojený na cyklostezku, která se spojuje s bohatou sítí dalších cyklistických tras vedoucích kouzelnou přírodou.

Skvrňany nabízejí svým obyvatelům vysoký standard občanské vybavenosti: nechybí zde školy, školky, dětská hřiště, zdravotnické zařízení, knihovna, plavecký bazén, sportovní hřiště a samozřejmě i supermarkety, menší prodejny a restaurace. Lokalita má navíc výhodné dopravní napojení na centrum Plzně. Tramvajová zastávka je doslova za rohem a do centra města se tak dostanete zhruba do 11 minut. Autem jste v centru za 8 a vlakem dokonce jen za 5 minut. Kvalitní je rovněž napojení ven z města.

Harmonogram

Projekt Bydlení Skvrňany se bude dohromady skládat ze 7 samostatných objektů. Harmonogram celého projektu z hlediska prodeje a výstavby má aktuálně tyto parametry:

  • ^ Dokončení výstavby a kolaudace: jaro 2023
  • ^ Možnost nastěhování od června 2023
  • ^ Zahájení prodeje objektu 5, 6, 7 červen 2021
  • ^ Zahájení výstavby celého projektu: duben 2021
  • ^ Dokončení hrubé stavby: jaro 2022
  • ^ Dokončení výstavby: zima 2022
  • ^ Kolaudace: jaro 2023

Aktuální stav

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ
STAVBA
VNITŘNÍ
OMÍTKY
KOLAUDACE
PROJEKTU
NASTĚHOVÁNÍ
KLIENTŮ

Velmi často kladené otázky (FAQ)

Máte k projektu již nyní otázky a nenalezli jste je nikde jinde na webu? Pokud vám nepomohl ani nástroj hledání, který naleznete v menu, přinášíme vám přehled nejčastěji kladených otázek a odpovědí, které k projektu Bydlení Skvrňany dostáváme.

T

Trigema

Projekt Chytrého bydlení @Skvrňany realizuje prostřednictvím svých dceřiných firem investiční skupina Trigema a.s., která trhu působí již od roku 1994. Do současné doby jsme postavili desítky bytových domů s tisíci byty a mnoha tisíci metry čtverečními komerčních ploch.

Naše rezidenční projekty přesahují oblast „pouhého“ bydlení, propojují místa se životy svých obyvatel a zlepšují okolní prostor pro život. Ctíme názor, že bydlení není jen anonymní místo k přespávání, ale místo k žití se vším, co k němu patří. Prostor, kde stavíme, spojujeme s kulturou a mezi lidmi budujeme sounáležitost se sebou samými i místem, kde žijí.

Trigema má za sebou úspěšné bytové projekty téměř po celé Praze a od roku 2018 také v Plzni, kde dokončila bytové areály Kollárova a V Zahrádkách a momentálně staví rezidenční projekt Bydlení Skvrňany.

"Od doby svého založení v roce 1994 jsme postavili desítky bytových domů s tisíci byty a mnoha tisíci metry čtverečními komerčních ploch.“