Hana Čunderlíková - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

AKTIVNÍ
SKVRŇANY

AKTIVNÍ
SKVRŇANY

AKTIVNÍ
SKVRŇANY

AKTIVNÍ
SKVRŇANY

AKTIVNÍ
SKVRŇANY

AKTIVNÍ
SKVRŇANY

Aktivní odpočinek ve Skvrňanech

Plavecký bazén

Bazén, který je součástí 33. základní školy Plzeň je pro veřejnost otevřen 2x týdně, ve dnech pondělí a středa, ve večerních hodinách od 19 do 21 hodin.
www.zs33.plzen.eu

Plovárna Křimice

Plovárna Křimice se nachází nedaleko Zámeckého parku a od Skvrňan je vzdálena přibližně 10 minut na kole. V parném letním počasí se zde můžete schladit v řece Mži. Areál kromě možnosti plavání disponuje také DiscGolfParkem s devíti „jamkami“. Kdo by ještě neznal hru disc golf, tak se jedná o jeden z nejrozšířenějších sportů s létajícím talířem (disk zvaný frisbee), který pravidly vychází z klasického golfu. Cílem hry je trefit létající disk do koše (jamky) na co nejmenší počet hodů. Kromě DiskGolfParku areál navíc nabízí pískoviště pro děti, šachy v lidské velikosti, nebo třeba ohniště. Součástí komplexu je navíc rozlehlá travnatá plocha pro letní slunění, na své si tu přijdou jak nadšení sportovci, tak rodiny s dětmi.
Facebook - Křimice Info

Vodní nádrž České údolí

Vodní nádrž, lidově zvaná Borská nebo Litická přehrada, leží na jihozápadním okraji města Plzně na řece Radbuze. Litický břeh slouží k rekreačním účelům, součástí sportovního areálu je písčitá pláž s koupacím jezírkem, zaplavat si však můžete i přímo v přehradě. Nudit se tu rozhodně nebudete, nachází se zde půjčovna lodiček a šlapadel, minigolf, skatepark, 400 metrů dlouhá in-line dráha, workout zóna a pro nejmenší dětské hřiště. Vyznavači nudismu si můžou zajít na nudapláž. V litické části se také nachází 100 metrů dlouhá lávka pro cyklostezku, která propojuje Plzeň s oblastmi Valcha, Lhota a dále směrem na Dobřany. Vodní nádrž je hojně navštěvována rybáři. Na jižní straně vodní nádrže je zřícenina hradu Litice, kde se zachoval příkop a část východních hradeb.
kudyznudy.cz

Atletický stadion města Plzně

Jedno z nejmodernějších atletických areálů v České republice, které bylo otevřeno v roce 2013. Pro běžce je zde venkovní 400 metrů dlouhý tartanový ovál s osmi drahami. Dále zde najdete sektor pro oštěpaře, diskaře, kladivaře a další. Unikátní je nejdelší vyhřívaný krytý běžecký tunel pro trénování v zimě. Jeho délka je 123 metrů s pěti drahami a vnitřním doskočištěm. Kapacita venkovní tribuny je 862 sedadel. V rámci zázemí je možné navíc využít posilovnu a přilehlé salonky.
www.akskodaplzen.cz

SK Slovan Plzeň 1910

Klub SK SLOVAN Plzeň 1910 (dříve TJ Slovan Spoje Plzeň), který má v Plzni více než stoletou tradici, sportovcům nabízí k dispozici dvě hřiště. To hlavní o rozměrech 110 × 73 metrů, tréninkové o rozměrech 93 × 53 metrů. Tribuna pro své diváky nabízí celkem 230 sedadel.
Facebook.com/SK-Slovan-Plzeň

SK Vochov

Jedná se o místní fotbalový klub SK Vochov 1930, který disponuje hřištěm s umělým povrchem na tenis, můžete si zde zahrát nohejbal, malý fotbal. Klub trénuje mládežnické fotbalisty a zajišťuje sportovní vyžití v obci Vochov u Plzně.
www.skvochov.cz

Tenisový klub Vodní stavby

Tenisový klub Vodní stavby Plzeň z.s. sdružuje neprofesionální fanoušky tenisu z celé Plzně. Klub organizuje tenisové kempy pro děti a mládež, ale také Zápasy a turnaje pro dospělé. Po předchozí rezervaci si zde tenis můžou zahrát i nečlenové klubu.
www.tkvsplzen.banda.cz

Cyklostezka Vejprnice Plzeň

Tato cyklostezka vznikla v roce 2020, vede od vlakového nádraží Vejprtice do Skvrňan. Nabízí asfaltový povrch, který je ideální na procházky, běh i jízdu na in-line bruslích. Cyklostezka se řadí mezi "pohodové" trasy, kopíruje po pravé straně údolí Vejprtického potoka. Cestou si tak můžete vychutnat pohled na hezkou přírodu.
Mapy Google

Fitness centrum Alice

Fitness centrum se nachází 5 minut pěšky od @Bydlení Skvrňany. Svou celkovou plochou 350 metrů čtverečných nabízí špičkové posilovací stroje a kardiozónu s rotopedy, běžeckými pásy, stepry a dalšími fitness doplňky. Součástí fitness centra je také široce vybavený sportovní bar, kde si může každý návštěvník vybrat ke svému tréninku osvěžení, nebo si může nechat poradit od certifikovaných trenérů. Pro milovníky příjemného opálení jsou k dispozici dvě horizontální solária.
www.fitness-alice.cz

Cyklistika, běh, in-line

Cyklistika a běhání patří mezi nejrozšířenější a nejoblíbenější sporty vůbec. Město Plzeň leží na soutoku čtyř řek, poskytuje tak příznivé podmínky pro rozvoj programu greenways – sportovně rekreační trasy, které přináší obyvatelům Plzně možnosti pro každodenní relaxaci a současně podporují bezpečné způsoby dopravy do zaměstnání, do škol i zábavou a okolním obcím nabízí alternativní způsoby dopravy do spádové metropole.

Trasa na Vejprnice

Nejoblíbenější a nejlehčí z tras je již výše zmíněná trasa do Vejprnic vedoucí po břehu Vejprnického potoku přes Pekelný Rybník až do Vejprnic. Měří přibližně 2,5 km. Asfaltová cyklostezka je využívána nejen cyklisty, ale i in-line bruslaři. Ze Skvrňan se lze na tuto trasu napojit u podjezdu na Novou Hospodu.

Okruh kolem Boleveckých rybníků

Na Okružní trasu kolem Boleveckých rybníků se lze napojit z centra Plzně. Ta následně vede přes severní částí města, přilehlé lesy a kolem rybníků mezi Plzní a Třemošnou. Trasa měří přibližně 23 kilometrů, vede po asfaltovém povrchu nebo zpevněných lesních cestách a není nikterak náročná.

In-line brusle

Skvrňany jsou ideláním místem nejen pro cyklisty, ale i pro vyznavače in-line bruslí. In-line stezka, která vede od železniční lávky ve Stříbrské ulici do Lábkovi ulice, spojuje přední a zadní Skvrňany. Dohromady tam a zpět měří necelý kilometr. Je rozdělena podélnou čarou na dvě části - asfaltovou pro pro in-line, se zámkovou dlažbou pro pěší. Další pak najdete přímo ve středu sousedních Vejprnic. Jedná se o 2,5 km dlouhý úsek.

Sdílená kola

Pokud nevlastníte in-line brusle ani kolo, a přesto nechcete využívat služeb MHD, můžete vyrazit na vypůjčeném kole. V blízkosti Skvrňan jsou parkovací zóny sdílených kol a můžete se tak v letních měsících pohodlně přesouvat do centra města a zpět.

Aktivní Skvrňany