Hana Čunderlíková - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

INVESTOVÁNÍ V PLZNI

vyhledat investici
R

Realitní investice
v Plzni Skvrňanech

Investice do nemovitostí je stále jednou z nejbezpečnějších a nejjistějších variant investic. Vložené prostředky neztrácejí na své hodnotě, jsou chráněny před inflací a přináší vyšší výnosy, než je tomu například u termínovaných vkladů či stavebního spoření. Investujte vaše úspory, které aktuálně ztrácejí na hodnotě kvůli vysoké inflaci, do menšího nájemního portfolia s výnosem z nájmu od 3,0 % p.a. a získejte modulové byty v novém rezidenčním projektu Bydlení Skvrňany v Plzni.

Lokalita mladé plzeňské čtvrti Skvrňany je typická svým čistým ovzduším a veškerým komfortem útulné městské části. Výjimečné je i propojení města s kompletní vybaveností a krásnou přírodou, která se nachází v bezprostřední blízkosti nového komplexu. Výhodou je i výborné dopravní spojení do Prahy po dálnici. Právě díky propojení dopravní obslužnosti, občanské vybavenosti a okolní přírody, stejně jako krátké vzdálenosti do hlavního města, lze očekávat, že ceny v této lokalitě stabilně a svižně porostou.

Pokud se rozhodnete pro realitní investici v areálu @Skvrňany, jsme připraveni vyřídit všechny záležitosti za vás a kompletně se postarat se o vaše portfolio bytů. Vy se tak budete moci soustředit na další důležité věci.

Skvrňany jsou typické
skvělou vybaveností i dostupností,
právě proto tu ceny nemovitostí
dlouhodobě a rychle porostou.
1 + KK
Investiční garsonky
základní přístup k investování

Aktuálně jsme připravili jednu verzi investičního portfolia: Basic forma balíčku je tvořena třemi byty 1 + KK, kde jsou všechny byty situované na 5. nadzemním podlaží domu č. 7.

Vyžadujete k investičním
bytům sklepy a parkování?

Parkování

Parkování k bytům v tomto investičním balíčku je pevně přiděleno k vybraným bytům a je nutné je zakoupit společně. Jde o venkovní parkovací stání a jejich cena není součástí ceny bytu. Cena venkovního parkovacího stání je 210 000 Kč + příslušná sazba DPH. Pro více informací o výběru sklepa nebo potřeb parkování nás neváhejte kontaktovat.

spočítat nabídku

Sklepy

Sklepy se v projektu nacházejí ve společných podzemních podlaží. Velikosti sklepů jsou variabilní a cena sklepů není součástí ceny každého bytu v investičním balíčku.

Standardy

Standardy

Příklad standardů, které můžete v rámci konceptu očekávat: sádrové omítky, vstupní dveře bezpečnostní třídy 3, vnitřní bytové dveře s nadstandardní výškou 2100 mm, tepelná izolace fasády tloušťky 180 mm, optické datové rozvody, nadstandardní zařizovací předměty vyhledávaných značek od předních světových výrobců, laminátové plovoucí podlahy atd.

Dokončenost

Vzhledem k dokončenosti výstavby projektu jsme aktuální dostupné byty rozdělili do dvou variantních provedení, které se od sebe liší typem dekorů podlah, obkladů a dlažeb. Vybranou variantu, kterou jsme pro byty v investičním balíčku vybírali s interiérovým architektem, naleznete v jeho popisu bytu (viz výše).

více
od 3,0 %
Modulová investice
Nenechte inflaci, aby vám znehodnocovala vaše nabyté finanční prostředky

“Investujte vaše prostředky, které aktuálně ztrácejí na hodnotě kvůli vysoké inflaci, do svého menšího nájemního portfolia. Získejte atraktivní byty hodinu od Prahy, v klidné plzeňské čtvrti Skvrňany, typické pohodlím velkého města i krásou okolní přírody."


LUBOŠ KRÁLÍČEK, obchodní ředitel

Jak na financování investičního balíčku?

Využijte našich služeb finančního poradenství

Víme, že samotný proces koupě bytu je poměrně složitý a náročný. V případě rozhodnutí pro realizaci investiční koupě většího portfolia bytů toto tvrzení platí dvojnásob. Naši obchodníci se vám ho proto snaží co nejvíce zjednodušit, například prostřednictvím variabilních splátkových kalendářů, který vám připraví na míru.

Vše o financování

Díky dlouholetým zkušenostem a vybudované síti vazeb na externí subjekty zabývající se financováním nemovitostí dokážeme poskytnout pomoc od prostého zprostředkování výhodného financování až po komplexní balík služeb.

zavolejte nám

Služby pro investory

Služby pro investory

Flatmix na míru

Výběr vhodných dispozic přesně podle specifikace zájemce.
zažádat

Podpora financování

Pomoc od prostého zprostředkování až po komplexní balík služeb.
finance

Zajištění pronájmu

Profesionálé z Trigema Rental najdou a obsadí byty nájemci.
více

Správa nemovitostí

Po zasílední nájemci budeme byty komplexně spravovat.
více

Dotace na vybavení

Dokončené byty včetně vybavení jsou připravené k okamžitému pronájmu.
poptat

Nadstandardní investiční služby pronájmu a správy

Zajištění pronájmu

V případě, že portfolio pořizujete s cílem provozních výnosů, je základním předpokladem vyhledat a zajistit nájemce bytů. To samo o sobě vyžaduje komplexní řetězec úkonů. Týmy profesionálů z našich partnerských společností jsou připraveni tento proces realizovat za vás. Pro představu se jedná o balík následujících služeb:

 • .vyhledání nájemce prostřednictvím vlastních kanálů nebo inzerce
 • .prověření zájemců v registrech
 • .prohlídky bytů
 • .příprava a uzavření smluvní dokumentace
 • .obsazení bytu v podobě předávky a přejímky

Poptat u prodejce

Správa nemovitostí

Ruku v ruce se zajištěním a zasíledním nájemce je také samotná fyzická, smluvní nebo ekonomická správa bytů. Na výše popsané služby pak navazují další úkony z naší nabídky:

 • .výběr nájemného včetně jistiny
 • .přihlašování a odhlašování energií
 • .zajištění odečtů, vyúčtování služeb a záloh
 • .průběžná kontrola fyzického stavu jednotky a vybavení
 • .průběžná údržba a oprav
 • .zastupování na schůzích SVJ
 • .výměna amortizovaného vybavení
 • .zajištění úklidů a oprav jednotky před opětovným pronájmem

S

Bydlení Skvrňany

Chytré bydlení @Skvrňany nebo také zkráceně Bydlení Skvrňany je nový rezidenční areál společnosti Trigema. Šestipodlažní bytové domy svou jednoduchostí architektonicky navazují na náš zatím poslední projekt V Zahrádkách. Hlavním cílem je oživit okolní zástavbu. Jednoduchá a svěží architektura domů z uvedeného místa vytvoří atraktivní místo nejen pro spokojené bydlení.

Koncepčně se jedná o tři dvojice bytových domů, umístěných s orientací bytových jednotek západ / východ, doplněných atypicky řešeným sedmým bytovým domem. Poloha obytných místností je řešena s ohledem na světové strany tak, aby bylo zajištěno proslunění všech obytných místností jednotlivých bytových jednotek slunečním světlem. Balkony jsou orientovány zejména vnitřního zeleného parku.

Dispozice bytů jsou navrženy
maximálně variabilně.
Princip modulů kombinuje,
výhody malých i velkých bytů.

Galerie

Skvrňany, Plzeň 3

Nový bytový areál vyrůstá postupně v sousedství ulice Vojanova v městském obvodu Plzeň 3. V blízkosti najdete dostatečnou nabídku místní občanské vybavenosti. Nechybí zde mimo jiné školy, školky, dětská hřiště, zdravotnické zařízení, knihovna, plavecký bazén, sportovní hřiště a samozřejmě i supermarkety, menší prodejny a restaurace.

Lokalita má také výhodné dopravní napojení na centrum Plzně. Tramvajová zastávka bude přímo sousedit s hranicí nového bytového areálu a je tedy doslova za rohem. Tramvají se do centra města dostanete zhruba do 11, autem do 8 a vlakem dokonce jen do 5 minut. Kvalitní je rovněž napojení ven z města.

Prodejní centrum

Trigema Projekt Skvrňany s.r.o.
člen skupiny Trigema
IČ: 05890659
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem
v Praze, oddíl C, vl. 346703

Najdete nás ve vzorovém bytě, který se nachází na ulici Františka Kováříka 1333, 318 00 Plzeň 3 - Skvrňany.

Otevírací doba
Pondělí - pátek: 9:00-17:00
Sobota: Po telefonické domluvě.

Schůzku s prodejcem si prosím domluvte předem telefonicky nebo e-mailem.
Hana Čunderlíková
prodejce developerských projektů
800 340 350
prodej@trigema.cz

Prohlášení a podmínky

Postup koupě a uzavírání Rezervační smlouvy, vysvětlení pojmů a informace pro spotřebitele

Seznamte se s:

Další

Veškeré informace a údaje včetně vizualizací uvedené na této stránce jsou pouze informativní povahy. Vizualizace, grafické zobrazení a obsahové popisy netvoří přesnou předlohu realizace stavby projektu nebo bytů a představují pouze orientační zobrazení, které může v budoucnu podléhat změnám.

Za závazný podklad realizace je považována výhradně smluvní dokumentace. Informace zobrazené na této stránce nejsou návrhem na uzavření smlouvy. Poskytnutí uvedených produktů nebo služeb je vázáno na splnění dalších podmínek, které Vám ochotně sdělíme v našem prodejním centru.

Podlahová plocha bytu je vypočtena dle platných právních předpisů (nařízení vlády č. 366/2013 Sb.). Celková cena obsahuje cenu za byt, pokud není uvedeno jinak, případnou cenu zahrady, terasy, lodžie či balkonu včetně sazby DPH platné ke dni prodeje. Cena bytu neobsahuje cenu garáže a sklepa. Kalkulace hypoteční splátky je pouze orientační.

Kuchyňská linka, elektrické spotřebiče ani nábytek a bytové doplňky, zobrazené v ilustrativním půdorysu bytu, nejsou součástí ceny bytu. Rozmístění nábytku je pouze ilustrativní. Výměry jednotlivých místností jsou převzaty z projektové dokumentace.

Vznikne-li v budoucnu mezi kupujícím a prodávajícím spotřebitelský spor, je mimosoudním řešením takového sporu pověřena Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).