Hana Čunderlíková - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

BYDLENÍ SKVRŇANY
RODINNÉ BYTY (4+KK)

Najít 4+kk
4

Byty 4+kk

Čtyřpokojové byty jsou určeny zejména rodinám s dětmi. Tento druh nemovitosti nabízí dostatek prostor pro společné trávení volného času a zároveň ale také dostatek soukromí, pokud chce být každý z rodiny aspoň na chvíli sám. Současně s tím nebudete v přímém kontakt s okolím díky tomu, že jsou uvedené byty převážně ve vyšších patrech každého z domů.

Rodinné byty mají svůj půvab především ve variabilitě použití. Jistě, především jsou určeny pro rodiny. Může se však jednat o početné rodiny s dětmi, stejně tak se může jednat o vícegenerační bydlení, kde obyvatele preferují raději městký typ života - byt na úkor rodinného domu. U malých rodin je čtyřpokojový byt zárukou komfortu, pohodlí a soukromí každého z členů.

Vzdušné rodinné dispozice,
s prostorným příslušenstvím
znamenají komfort a soukromí
pro všechny členy rodiny.
2
2 byty
rodinné dispozice 4+kk

V projektu naleznete 2 premiové rodinné byty 4+kk s podlahovými plochami 110 a 112 m2. Oba jsou vybaveny minimálně jedním příslušenstvím (balkónem, lodžií nebo terasou). Oba jsou taktéž situovány ve vrchních patrech a budou vlastníky nejlepších výhledů do okolí. Ceny rodinných 4+kk začínají na 7,5 mil. Kč s DPH.

Lokalita

Nový bytový areál vyrůstá postupně v sousedství ulice Vojanova v městském obvodu Plzeň 3. V blízkosti najdete dostatečnou nabídku místní občanské vybavenosti. Nechybí zde mimo jiné školy, školky, dětská hřiště, zdravotnické zařízení, knihovna, plavecký bazén, sportovní hřiště a samozřejmě i supermarkety, menší prodejny a restaurace.

Lokalita má také výhodné dopravní napojení na centrum Plzně. Tramvajová zastávka bude přímo sousedit s hranicí nového bytového areálu a je tedy doslova za rohem. Tramvají se do centra města dostanete zhruba do 11, autem do 8 a vlakem dokonce jen do 5 minut. Kvalitní je rovněž napojení ven z města.

Postup koupě

Jestliže jste vnitřně rozhodnuti, že vás zajímá právě jeden ze 2 rodinných 4+kk, rozhodně doporučujeme projít postup koupě, který vás v následujících období čeká. Naleznete zde detailní rozpis důležitých kroků, kterými budete muset projít. Zároveň v jednotlivých krocích naleznete další praktické informace týkající se možností financování, výběrů dekorů standardů atp.

Harmonogram projektu

Projekt Bydlení Skvrňany se bude dohromady skládat ze 7 samostatných objektů. Harmonogram celého projektu z hlediska prodeje a výstavby má aktuálně tyto parametry:

  • ^ Zahájení prodeje objektu 5, 6 a 7: červen 2021
  • ^ Zahájení výstavby: duben 2021
  • ^ Dokončení hrubé stavby: zima 2021 / jaro 2022
  • ^ Dokončení výstavby: podzim 2022
  • ^ Kolaudace a nastěhování: konec roku 2022

Aktuální stav

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ
STAVBA
VNITŘNÍ
OMÍTKY
KOLAUDACE
PROJEKTU
NASTĚHOVÁNÍ
KLIENTŮ

Prodejní centrum

Trigema Projekt Skvrňany s.r.o.
člen skupiny Trigema
IČ: 05890659
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem
v Praze, oddíl C 346703

Kollárova ul. 862/34
301 00 Plzeň 3-Jižní PředměstíDoporučujeme si sjednat schůzku předem a vyhnout se tak čekání v případě vytížení všech prodejců.
Ivana Martincová
prodejce developerských projektů
800 340 350
prodej@trigema.cz