Hana Čunderlíková - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

BYDLENÍ SKVRŇANY
TŘÍPOKOJOVÉ BYTY

najít 3+kk
3

Byty 3+kk

Třípokojové byty patří stále k těm žádaným. Bydlet zde může například menší rodina nebo mladý pár či naopak manžele v seniorním věku, který je náročný na dostatek vhodných prostor a každý z nich vyhledává v rámci jedné bytové jednotky také vlastní soukromí. Právě pro ně může být tato dispozice v Bydlení Skvrňany tím správným řešením.

I když se může zdát, že jdou dispozice 3+kk do ústranní zájmu trhu, není tomu tak úplně docela. Některé projekty jednoduše nejsou vhodné pro rodinné bydlení. Toto není příklad rezidenčního souboru Bydlení Skvrňany. Díky atraktivní lokalitě z pohledu vzdělávání a realizace koníčků celé rodiny jsou naopak třípokojové byty velice žádoucí.

Třípokojové byty jsou určené pro rodiny, které hledají výhodný poměr mezi cenou a užitkem nebo dokáží ve svém životě dělat kompromisy.

Obývací pokoj, ložnice,
dětský pokoj, komora:
ideální trojboj
pro vícečlenné rodiny.
10
10 bytů
dispozice 3+kk

V projektu naleznete dohromady 10 třípokojových bytů s podlahovými plochami od kompaktních 70 do prostorných 92 m2. V nabídce je také ukryta velmi variabilní nabídka kombinací bytů 1+kk a 2+kk, které je díky chytrému řešení modulů možné spojit a zakoupit jako 3+kk s dvěma koupelnami a toaletami nebo dalším příslušenstvím.Ceny bytů třípokojových bytů začínají na 4,7 mil. Kč s DPH.

Lokalita

Nový bytový areál vyrůstá postupně v sousedství ulice Vojanova v městském obvodu Plzeň 3. V blízkosti najdete dostatečnou nabídku místní občanské vybavenosti. Nechybí zde mimo jiné školy, školky, dětská hřiště, zdravotnické zařízení, knihovna, plavecký bazén, sportovní hřiště a samozřejmě i supermarkety, menší prodejny a restaurace.

Lokalita má také výhodné dopravní napojení na centrum Plzně. Tramvajová zastávka bude přímo sousedit s hranicí nového bytového areálu a je tedy doslova za rohem. Tramvají se do centra města dostanete zhruba do 11, autem do 8 a vlakem dokonce jen do 5 minut. Kvalitní je rovněž napojení ven z města.

Postup koupě

Jestliže jste vnitřně rozhodnuti, že vás zajímá právě jeden z našich třípokojových bytů, rozhodně doporučujeme projít postup koupě, který vás v následujících období čeká. Naleznete zde detailní rozpis důležitých kroků, kterými budete muset projít. Zároveň v jednotlivých krocích naleznete další praktické informace týkající se možností financování, výběrů dekorů standardů atp.

Harmonogram projektu

Projekt Bydlení Skvrňany se bude dohromady skládat ze 7 samostatných objektů. Harmonogram celého projektu z hlediska prodeje a výstavby má aktuálně tyto parametry:

  • ^ Zahájení prodeje objektu 5, 6 a 7: červen 2021
  • ^ Zahájení výstavby: duben 2021
  • ^ Dokončení hrubé stavby: zima 2021 / jaro 2022
  • ^ Dokončení výstavby: podzim 2022
  • ^ Kolaudace a nastěhování: konec roku 2022

Aktuální stav

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ
STAVBA
VNITŘNÍ
OMÍTKY
KOLAUDACE
PROJEKTU
NASTĚHOVÁNÍ
KLIENTŮ

Prodejní centrum

Trigema Projekt Skvrňany s.r.o.
člen skupiny Trigema
IČ: 05890659
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem
v Praze, oddíl C 346703

Kollárova ul. 862/34
301 00 Plzeň 3-Jižní PředměstíDoporučujeme si sjednat schůzku předem a vyhnout se tak čekání v případě vytížení všech prodejců.
Ivana Martincová
prodejce developerských projektů
800 340 350
prodej@trigema.cz