Hana Čunderlíková - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

BYDLENÍ SKVRŇANY
DVOUPOKOJOVÉ BYTY

najít 2+kk
2

Byty 2+kk

Dvoupokojové byty jsou aktuálně nejžádanějším typem dispozice na primárním trhu. Jste nároční singles? Pár v jakémkoliv věku nebo hledáte investiční příležitost pro zhodnocení vašich úspor a nejste fanouškem garsonek? Právě dispozice 2+kk je pro vás v Bydlení Skvrňany to pravé ořechové.

2+kk je takzvaný univerzální byt, jelikož se dokáže přizpůsobit širokém spektru potřeb a požadavků jeho majitelů. Singles, kteří preferují více volnosti a neváhají se omezovat. Páry každého věku si v dvoupokojovém bytě vždy najdou prostor na společné žití, stejně tak jako sami na sebe odděleně. Dokonce i velmi mladé rodiny se častokrát spokojí s 1 ložnicí a jedním obývacím pokojem.

Z investorského pohledu zřejmě neexistuje výhodnější poměr cena / výkon, než je právě dispozice 2+kk. Z výše uvedených důvodů jsou nájemní dvoupokojové byty nejpoptávanější stejně tak jako nejnabízenější...

Univerzální dispozice
s ložnicí, pokojem a příslušenstvím
bývá nejžádanějším zbožím
v očích zájemců o bydlení.
34
34 bytů
dispozice 2+kk

V projektu naleznete dohromady 34 dvoupokojových bytů s podlahovými plochami od skromných 61 do velkorysých 73 m2. Všechny jsou vybaveny příslušenstvím (balkónem nebo terasou). Několik bytů je umístěno v přízemí a jsou tedy vybavené prostornou terasou. 4 dvoupokojové byty mají dokonce balkóny dva. Ceny bytů 2+kk začínají na 3,8 mil. Kč s DPH.

Lokalita

Nový bytový areál vyrůstá postupně v sousedství ulice Vojanova v městském obvodu Plzeň 3. V blízkosti najdete dostatečnou nabídku místní občanské vybavenosti. Nechybí zde mimo jiné školy, školky, dětská hřiště, zdravotnické zařízení, knihovna, plavecký bazén, sportovní hřiště a samozřejmě i supermarkety, menší prodejny a restaurace.

Lokalita má také výhodné dopravní napojení na centrum Plzně. Tramvajová zastávka bude přímo sousedit s hranicí nového bytového areálu a je tedy doslova za rohem. Tramvají se do centra města dostanete zhruba do 11, autem do 8 a vlakem dokonce jen do 5 minut. Kvalitní je rovněž napojení ven z města.

Postup koupě

Jestliže jste vnitřně rozhodnuti, že vás zajímá právě jeden z našich bytů 2+kk, rozhodně doporučujeme projít postup koupě, který vás v následujících období čeká. Naleznete zde detailní rozpis důležitých kroků, kterými budete muset projít. Zároveň v jednotlivých krocích naleznete další praktické informace týkající se možností financování, výběrů dekorů standardů atp.

Harmonogram projektu

Projekt Bydlení Skvrňany se bude dohromady skládat ze 7 samostatných objektů. Harmonogram celého projektu z hlediska prodeje a výstavby má aktuálně tyto parametry:

  • ^ Zahájení prodeje objektu 5, 6 a 7: červen 2021
  • ^ Zahájení výstavby: duben 2021
  • ^ Dokončení hrubé stavby: zima 2021 / jaro 2022
  • ^ Dokončení výstavby: podzim 2022
  • ^ Kolaudace a nastěhování: konec roku 2022

Aktuální stav

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ
STAVBA
VNITŘNÍ
OMÍTKY
KOLAUDACE
PROJEKTU
NASTĚHOVÁNÍ
KLIENTŮ

Prodejní centrum

Trigema Projekt Skvrňany s.r.o.
člen skupiny Trigema
IČ: 05890659
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem
v Praze, oddíl C 346703

Kollárova ul. 862/34
301 00 Plzeň 3-Jižní PředměstíDoporučujeme si sjednat schůzku předem a vyhnout se tak čekání v případě vytížení všech prodejců.
Ivana Martincová
prodejce developerských projektů
800 340 350
prodej@trigema.cz