Hana Čunderlíková - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

BYDLENÍ SKVRŇANY
GARSONKY (1+kk)

Vybrat 1+kk
1

Byty 1+kk

Jste singles? Hledáte investiční příležitost pro zhodnocení vašich úspor nebo disponibilního kapitálu? Malometrážní byty 1+kk v projektu Bydlení Skvrňany je pro vás ideální příležitost.

U garsonek sledujeme dlouhodobě vysoký zájem mezi mladými lidmi, většinou čerstvými absolventy nebo ještě studenty, kteří mají dlouhodobý pracovní úvazek. Zároveň jsou malé, kompaktní byty oblíbeným artiklem mezi lidmi středního věku, jenž vyhledávají aktivní způsob života. Nesmíme zapomenout ani na starší populaci a seniory. Právě oni velmi často poptávají jednopokojové byty, především ty, které jsou vybavené zahrádkou pro své čtyřnohé miláčky.

Investční záměr je velmi často důvodem, se kterým se na nás obrací zájemci s disponibilním kapitálem, kteří by chtěli uložit své úspory do nemovitosti nebo by ji chtěli dlouhodobě pronajmout. Právě garsoniéry společně s dvoupokojovými byty bývají nejvíce poptávanými dispozicemi.

Optimalizovaná podlahová plocha
s praktickými úložnými prostory,
s balkónem nebo terasou,
jsou zárukou kompaktního života.
49
49 bytů
dispozice 1+kk

V projektu naleznete dohromady 49 garsonek s podlahovými plochami od 36 do 60 m2. Téměř všechny jsou vybaveny příslušenstvím (balkónem nebo terasou), některé jsou situovány v přízemí a jsou tedy navrženy s velokrysou terasou. V nabídce jsou také čtyři atraktivní dispozice 1+kk, které lze pojmout loftovým způsobem nebo jeden z pokojů využít jako pracovnu. Ceny bytů 1+kk začínají na 2,6 mil. Kč s DPH.

Lokalita

Nový bytový areál vyrůstá postupně v sousedství ulice Vojanova v městském obvodu Plzeň 3. V blízkosti najdete dostatečnou nabídku místní občanské vybavenosti. Nechybí zde mimo jiné školy, školky, dětská hřiště, zdravotnické zařízení, knihovna, plavecký bazén, sportovní hřiště a samozřejmě i supermarkety, menší prodejny a restaurace.

Lokalita má také výhodné dopravní napojení na centrum Plzně. Tramvajová zastávka bude přímo sousedit s hranicí nového bytového areálu a je tedy doslova za rohem. Tramvají se do centra města dostanete zhruba do 11, autem do 8 a vlakem dokonce jen do 5 minut. Kvalitní je rovněž napojení ven z města.

Postup koupě

Jestliže jste vnitřně rozhodnuti, že vás zajímá právě jedna z našich garsonek, rozhodně doporučujeme projít postup koupě, který vás v následujících období čeká. Naleznete zde detailní rozpis důležitých kroků, kterými budete muset projít. Zároveň v jednotlivých krocích naleznete další praktické informace týkající se možností financování, výběrů dekorů standardů atp.

Harmonogram projektu

Projekt Bydlení Skvrňany se bude dohromady skládat ze 7 samostatných objektů. Harmonogram celého projektu z hlediska prodeje a výstavby má aktuálně tyto parametry:

  • ^ Zahájení prodeje objektu 5, 6 a 7: červen 2021
  • ^ Zahájení výstavby: duben 2021
  • ^ Dokončení hrubé stavby: zima 2021 / jaro 2022
  • ^ Dokončení výstavby: podzim 2022
  • ^ Kolaudace a nastěhování: konec roku 2022

Aktuální stav

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ
STAVBA
VNITŘNÍ
OMÍTKY
KOLAUDACE
PROJEKTU
NASTĚHOVÁNÍ
KLIENTŮ

Prodejní centrum

Trigema Projekt Skvrňany s.r.o.
člen skupiny Trigema
IČ: 05890659
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem
v Praze, oddíl C 346703

Kollárova ul. 862/34
301 00 Plzeň 3-Jižní PředměstíDoporučujeme si sjednat schůzku předem a vyhnout se tak čekání v případě vytížení všech prodejců.
Ivana Martincová
prodejce developerských projektů
800 340 350
prodej@trigema.cz