Snížená sazba DPH -3 % již dnes. Není žádoucí otálet, ceny bytů jsme snížili už od října 2023!

Hana Čunderlíková - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

Často kladené otázky (FAQ)

Níže naleznete stručný přehled dotazů a rychlých odpovědí, které opakovaně dostáváme při prodeji našich developerských projektů. Nenalezli jste odpověď právě na vaši otázku? Položte nám ji přímo. Využít můžete telefonní číslo 800 340 350 nebo kontaktní formulář.

Byty a domy

Kolik bytů a domů je součástí projektu?

Součástí projektu je 203 bytových jednotek. V domech 1 – 4 vznikne 108 bytů a v domech 5, 6, 7 bude vystavěno bytů 95. V první fázi prodeje jsou součástí dostupné nabídky byty v objektech 5, 6, 7. Najít byt nebo dům můžete prostřednictvím ceníku bytů.

Jaké dispozice projekt nabízí?

V projektu najdete všechny typy bytových jednotek, od malometrážních 1+kk až po velké byty 4+kk. Téměř všechny byty jsou vybaveny terasou, balkónem nebo lodžií. Najít preferovanou dispozici můžete v interaktivním vyhledavači nebo v ceníku.

Jaká je cena bytových jednotek?

Průměrná cena respektuje vývoj trhu v dané lokalitě, stejně tak jako kvalitní standard bydlení, který vychází z technologického vybavení samotného domu i konkrétních bytů. Díky dlouhodobému sledování vývoje trhu můžeme deklarovat, že tato se pohybuje těsně okolo průměru, který se v tuto chvíli na území města Plzně vyskytuje. Přesvědčit se můžete například na agregátoru nových nemovitostí www.flatzone.cz

Kompletní ceník naleznete zde.

Kdy bude projekt dokončený a na kdy můžu plánovat stěhování?

Výstavba byla zahájena v dubnu 2021, aktuálně již probíhají terénní úpravy staveniště. Dokončení projektu se předpokládá v zimě 2022. Následně budou byty připraveny k předání novým vlastníkům. Aktuální harmonogram je k nalezení na stránce O projektu.

Budou v domě také komerční prostory (obchody, služby)?

Retailové prostory nejsou součástí projektu.

Standard

Co je součástí bytové jednotky?

Byt je vybaven kvalitativním standardem Trigema Chytré bydlení, který naleznete na stránce Standardy

Je v projektu možný výběr z kvalitativního standardu?

Společnost Trigema si stojí za kvalitou svých staveb. Aby bylo možné zajistit její udržitelnost a dodržet plánovaný harmonogram, neumožňujeme klientům realizaci klientských změn, mající vliv na změnu projektu, či jeho dílčích částí.

Klientům umožňujeme výběr z různých dekorů interiérových dveří, podlah, obkladů a dlažeb při zachování vybrané modelové řady. Vše od špičkových dodavatelů s garancí kvalitního produktu. Výpis kvalitativního standardu naleznete na stránce Standardy.

Kolik je k dispozici parkovacích míst, případně mám možnost si parkovací místo dokoupit?

Celkem 133 parkovacích míst je umístěno přímo podzemních garážích bytových domů, 65 parkovacích stání je umístěno na povrchu, 38 je určeno pro návštěvy areálu. Dohromady tedy nově vznikne 236 parkovacích míst. Tento počet splňuje potřebné stavební požadavky.

Bývá běžnou praxí, že některá parkovací stání půjdou do veřejného prodeje a to nejen zájemcům o byt, ale také sousedům nebo dalším obyvatelům blízkého okolí. V první řadě jsou však nabízeny majitelům nových bytů v našem projektu. Více informací se dozvíte v našem Prodejním centru.

Lokalita

Jaká je občanská vybavenost v okolí projektu? (Kde je nejbližší škola, školka, zastávka MHD atp.)?

Přímo v blízkosti domu se nachází konečná zastávka MHD „Skvrňany“. Do 15 minut se dostanete do širšího centra Plzně (zastávka Palackého náměstí u OC Plaza).

V případě využití soukromého dopravního prostředku je dalším pozitivním aspektem umístění projektu rychlá dostupnost ulice Regensburská (odtud do 5 minut na D5) a relativně hojný výskyt čerpacích stanic v blízkém okolí (Křimice nebo ul. Domažlická). Více informací na stránce Lokalita.

Nebude náš klid a soukromí narušovat okolní doprava?

Projekt má většinu bytů orientovaných do klidného vnitrobloku. Argument, který hraje ve prospěch eliminace okolních ruchů jsou kvalitní okenní trojskla. Okolní komunikace ul. Vojanova bude odstíněna povrchovými úpravami a ul. Regensburská leží pod úrovní projektu, který je odtud navíc cca 300 m vzdálený.

Po nastěhování

Jaké jsou předpokládané náklady na provoz bytu?

Vzhledem ke zkušenostem z minulých projektů dokážeme již nyní říci, že měsíční náklady na provoz bytu se v počátcích užívání pohybují okolo 55,- Kč/m2. Tato částka obsahuje zejména náklady na vytápění, elektřinu, vodu a drobné náklady jako úklid a elektřina společných prostor, provoz výtahu, pojištění domu, správa nemovitosti a další. Zcela přesné vyčíslení je však vždy známo krátce po kolaudaci jednotlivých bytů v rámci měsíčního rozpisu plateb. Toto vyčíslení odpovídá aktuálnímu stavu každé sledované bytové jednotky.

Jaká je záruka na bytovou jednotku a jak budu moct uplatnit případnou reklamaci?

Běžná záruční doba je 24 měsíců. Trigema si za kvalitou svých bytů stojí, proto nabízí nadstandardní záruční lhůtu v délce 36 měsíců. Více informací najdete v reklamačním řádu.

Jak se budou řešit případné reklamace?

Pokud se vyskytnou reklamace, řeší je Trigema bez zbytečného odkladu. S majitelem bytu dohodne postup odstranění závady. Důležitým faktorem při řešení reklamace je ohlášení závady novým majitelem ihned po jejím zjištění a v neposlední řadě také spolupráce s Trigemou – zpřístupnění bytu v dohodnutých termínech. Více podrobných informací v reklamačním řádu.

Postup koupě

Jak je možné rezervovat byt?

Na vámi vybranou bytovou jednotku je možné zadat Ústní rezervaci, aby nedošlo k jejímu prodeji dříve, než-li se definitivně rozhodnete. Tato rezervace je zdarma. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše prodejní centrum prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo na tel. 800 340 350.

Již ověřenou novinkou projektů Chytrého bydlení je taktéž možnost uzavřít Rezervační smlouvu v prostředí domova nebo kanceláře bez nutnosti navštívit prodejní centrum. Více informací o celém procesu online rezervace (E-Rezervace) naleznete na stránce e-rezervace.

Jaké jsou možnosti financování?

Koupi bytu v projektu Bydlení Brâník je možné financovat prakticky všemi dostupnými prostředky. Hotově, formou řady finančních produktů (hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření apod.) i formou individuálního platebního kalendáře dle pravidel projektu. Trigema nabízí možnost volby z několika spolupracujících bankovních ústavů. Našimi partnery jsou ČSOB, ČS, HB a Modrá pyramida. K vyřízení hypotéky od kterékoli spolupracující banky potřebujete pouze doklad totožnosti a potvrzení o výši příjmů. Všechny ostatní dokumenty týkající se kupované nemovitosti dodá bance Trigema. Více informací na stránce Postup koupě.

Kontakt a ostatní

Má stavba veškerá povolení?

Projekt Bydlení Skvrňany má pravomocné územní rozhodnutí a stavební povolení k výstavbě bytových domů. Termín dokončení je dle harmonogramu aktuálně naplánován na zimu 2022, následně začneme bytové jednotky předávat novým vlastníkům.

Kde se můžu o projektu dozvědět ještě více informací?

Veškeré informace o projektu vám rádi sdělíme osobně na plzeňském prodejním centru společnosti Trigema na adrese Kollárova 862/34, 301 00 Plzeň 3 nebo v pražském showroomu na adrese Bucharova 2641/14, přízemí budovy Explora Jupiter u stanice metra Nové Butovice, případně telefonicky na čísle 800 340 350. Přehled kontaktní údajů naleznete v našem Prodejním centru.