Snížená sazba DPH -3 % již dnes. Není žádoucí otálet, ceny bytů jsme snížili už od října 2023!

Hana Čunderlíková - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

Často kladené otázky ke sníženému DPH (FAQ)

Jistě jste zaznamenali probíhající debatu nad potenciálním snížení sazby DPH na nové byty z 15 % na 12 %. Ve Skvrňanech nemusíte čekat na finální rozuzlení celé situace. My jsme sazbu snížili již dnes, a proto jsou už nyní v ceníku všechny byty o 3 % levnější.

Kdy a jak se změní sazba DPH na bydlení

Vládní návrh kalkuluje se snížením sazby DPH na bydlení z 15 % na 12 % (o 3 pcb). Aktuálně není jisté, zda bude tento návrh schválen, stejně tak jaká bude jeho podoba. Lze předpokládat, že se tak stane nejdříve na začátku roku 2024.

Jaký je princip snížení?

S ohledem na fakt, že jsou byty ve Skvrňanech již dokončené a nelze využívat zálohové splátkové kalendáře, zadnitelné plnění pro všechny platby bude rok 2023. Tím pádem by DPH pro tyto platby činilo původních 15 %. My však nechceme, aby naši klienti byli v tomto ohledu jakkoliv znevýhodňováni včasnou koupí, proto jsme ceny bytů snížili již dnes bez ohledu na datum prodeje.

Budete ceny zvyšovat, když nebude konsolidační balíček schválen?

Ano, svým zůsobem se jedná o časově omezenou exklusivní nabídku, která by v případě neschválení vládního návrhu, byla ukončena. Není tedy vhodné s rozhodnutím o koupi nového bytu ve Skvrňanech otálet.