Hana Čunderlíková - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

Detail bytu 758

 • Jednotka

  758

 • Dispozice

  2+kk

 • Podlaží

  5

 • Podlahová plocha

  60,6 m2

 • Orientace

  V

 • K nastěhování

  ihned

 • Cena vč. DPH

  5 635 544 Kč

 • Stav

  Volný

 • Místnosti

 • Zádveří (758.1A)

  5,5 m2

 • Chodba (758.1B)

  5,8 m2

 • Pokoj (758.2)

  13,3 m2

 • Koupelna + WC (758.3)

  4,5 m2

 • Pokoj s kuchyňským koutem (758.4)

  26,3 m2

 • Obytná plocha bytu

  55,4 m2

 • Příslušenství

 • Sklep

  2,3 m2

 • Balkón

  8,7 m2

 • Svislé konstrukce

  2,9 m2

 • Plocha bytu

 • Obytná plocha bytu

  55,4 m2

 • Podlahová plocha bytu

  60,6 m2

Situace

Popis bytu 758

Byt 2+kk o velikosti 58,3 m2 s balkónem o rozloze 8,7 m2 se nachází ve 5.NP. V předsíní je dostatečný prostor pro vestavěné skříně. V koupelně s vanou je možné vzhledem k dobré dispozici pohodlně umístit pračku. Obývací pokoj s výstupem na balkón svojí dispozicí umožňuje částečné oddělení kuchyňské linky od obývací části. Ložnice s výstupem na balkón má dostatek prostoru pro umístění vestavěné skříně.

K bytu je nutné dokoupit sklepní kóji + GS

VYBAVENÍ: Tento byt je kompletně vybaven a připraven k okamžitému nastěhování. Desing vybavení naleznete níže v galerii a o rozsahu vybavneí se informujte v prodejním centru.

STANDARD: Varianta 2

Podlaha - Dub Bardolino šedý; Obklad – odstín obkladu bílošedý a spárovací hmota stříbrošedá; Dlažba tmavě béžová a spárovací hmota béžová. Více u prodejce, na stránce standardy nebo níže.

Podobné byty

 • 727

 • Dispozice

  2+kk

 • Podlahová plocha

  63,0 m2

 • Cena vč. DPH

  4 948 010 Kč

detail

Vybavení bytu v ceně

Tento byt je po dokončení výstavby také kompletně vybaven. Vybavení je součástí ceny bytů a jeho detailní rozsah je k dispozici u prodejce. Byt je připraven k okamžitému nastěhování od července 2023.

kontaktovat prodejce

Zájemce se do bytu může téměř okamžitě nastěhovat, jelikož jsou zde osazena všechna svítidla, vestavěné i samostatné skříně, instalovali jsme zde kuchyňskou linku včetně spotřebičů. Ke spací části bytu náleží rozkládací pohovka a v koupelně naleznete pračku s integrovanou sušičkou.

Sklepy, parkování
a standardy bytu

Příklad standardů, které můžete v rámci konceptu očekávat: sádrové omítky, vstupní dveře bezpečnostní třídy 3, vnitřní bytové dveře s nadstandardní výškou 2100 mm, tepelná izolace fasády tloušťky 180 mm, optické datové rozvody, nadstandardní zařizovací předměty vyhledávaných značek od předních světových výrobců, laminátové plovoucí podlahy atd.

Sklepy se v projektu nacházejí v podzemních podlaží a také na jednotlivých patrech bytových domů. Cena sklepů není součástí ceny bytu. Garážová stání a venkovní parkovací stání je možné dokoupit společně s bytem a jejich cena není součástí ceny bytu. U vybraných bytů je nutné garážové stání dokoupit. Ceny garážových stání jsou od 300 000 Kč bez DPH, cena venkovních parkovacích stání začíná na 210 000 Kč bez DPH.

Vzhledem k dokončenosti výstavby projektu jsme aktuální dostupné byty rozdělili do dvou variantních provedení, které se od sebe liší typem dekorů podlah, obkladů a dlažeb. Vybranou variantu, který jsme pro tento byt vybírali s interiérovým architektem, naleznete v jeho popisu (viz výše).

více

Hypoteční kalkulačka

Spočítejte si orientační výši běžné tržní měsíční splátky hypotéky dle doby splácení nebo dobu splácení dle vašeho disponibilního rozpočtu. Zajímá vás, jak vysoké splátky budete měsíčně hradit a kolik ušetříte s naší službou oproti běžně dostupným hypotékám? Pro přesné výpočty doporučujeme kontaktovat naše prodejní centrum.

Standardní

%
%
let

Dotovaná hypotéka

%
%
let

S dotovanou hypotékou ušetříte.

S

Bydlení Skvrňany

Chytré bydlení @Skvrňany nebo také zkráceně Bydlení Skvrňany je nový rezidenční areál společnosti Trigema. Šestipodlažní bytové domy svou jednoduchostí architektonicky navazují na náš zatím poslední projekt V Zahrádkách. Hlavním cílem je oživit okolní zástavbu. Jednoduchá a svěží architektura domů z uvedeného místa vytvoří atraktivní místo nejen pro spokojené bydlení.

Koncepčně se jedná o tři dvojice bytových domů, umístěných s orientací bytových jednotek západ / východ, doplněných atypicky řešeným sedmým bytovým domem. Poloha obytných místností je řešena s ohledem na světové strany tak, aby bylo zajištěno proslunění všech obytných místností jednotlivých bytových jednotek slunečním světlem. Balkony jsou orientovány zejména vnitřního zeleného parku.

Dispozice bytů jsou navrženy
maximálně variabilně.
Princip modulů kombinuje,
výhody malých i velkých bytů.

Galerie

Skvrňany, Plzeň 3

Nový bytový areál vyrůstá postupně v sousedství ulice Vojanova v městském obvodu Plzeň 3. V blízkosti najdete dostatečnou nabídku místní občanské vybavenosti. Nechybí zde mimo jiné školy, školky, dětská hřiště, zdravotnické zařízení, knihovna, plavecký bazén, sportovní hřiště a samozřejmě i supermarkety, menší prodejny a restaurace.

Lokalita má také výhodné dopravní napojení na centrum Plzně. Tramvajová zastávka bude přímo sousedit s hranicí nového bytového areálu a je tedy doslova za rohem. Tramvají se do centra města dostanete zhruba do 11, autem do 8 a vlakem dokonce jen do 5 minut. Kvalitní je rovněž napojení ven z města.

Prodejní centrum

Trigema Projekt Skvrňany s.r.o.
člen skupiny Trigema
IČ: 05890659
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem
v Praze, oddíl C, vl. 346703

Najdete nás ve vzorovém bytě, který se nachází na ulici Františka Kováříka 1333, 318 00 Plzeň 3 - Skvrňany.

Otevírací doba
Pondělí - pátek: 9:00-17:00
Sobota: Po telefonické domluvě.

Schůzku s prodejcem si prosím domluvte předem telefonicky nebo e-mailem.
Hana Čunderlíková
prodejce developerských projektů
800 340 350
prodej@trigema.cz

Prohlášení a podmínky

Postup koupě a uzavírání Rezervační smlouvy, vysvětlení pojmů a informace pro spotřebitele

Seznamte se s:

Další

Veškeré informace a údaje včetně vizualizací uvedené na této stránce jsou pouze informativní povahy. Vizualizace, grafické zobrazení a obsahové popisy netvoří přesnou předlohu realizace stavby projektu nebo bytů a představují pouze orientační zobrazení, které může v budoucnu podléhat změnám.

Za závazný podklad realizace je považována výhradně smluvní dokumentace. Informace zobrazené na této stránce nejsou návrhem na uzavření smlouvy. Poskytnutí uvedených produktů nebo služeb je vázáno na splnění dalších podmínek, které Vám ochotně sdělíme v našem prodejním centru.

Podlahová plocha bytu je vypočtena dle platných právních předpisů (nařízení vlády č. 366/2013 Sb.). Celková cena obsahuje cenu za byt, pokud není uvedeno jinak, případnou cenu zahrady, terasy, lodžie či balkonu včetně sazby DPH platné ke dni prodeje. Cena bytu neobsahuje cenu garáže a sklepa. Kalkulace hypoteční splátky je pouze orientační.

Kuchyňská linka, elektrické spotřebiče ani nábytek a bytové doplňky, zobrazené v ilustrativním půdorysu bytu, nejsou součástí ceny bytu. Rozmístění nábytku je pouze ilustrativní. Výměry jednotlivých místností jsou převzaty z projektové dokumentace.

Vznikne-li v budoucnu mezi kupujícím a prodávajícím spotřebitelský spor, je mimosoudním řešením takového sporu pověřena Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).