Hana Čunderlíková - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

BYDLENÍ SKVRŇANY
VYBAVENÉ BYTY

Přejít na vybavené byty
P

Poslední byty ve Skvrňanech připravené k okamžitému nastěhování!

Rezidenční areál Bydlení Skvrňany nabízí poslední 3 plně vybavené byty, připravené k okamžitému nastěhování. Jejich dispozice 2+kk z nich činí ideální byt pro pár i mladou rodinu, ať už hledáte vlastní bydlení, nebo byt na investici.

Všechny byty jsou nadčasově a elegantně vybaveny. V předsíni najdete vestavěné skříně, do kterých pohodlně uložíte veškeré vaše nezbytnosti. Koupelna s vanou či sprchovým koutem umožňuje vzhledem ke své velikosti pohodlně umístit pračku. Obývací pokoj s posezením a výstupem na balkón či velkorysou terasu díky své velikosti nabízí dostatek prostoru pro domácí kancelář i posezení s přáteli. V kuchyni je instalována kuchyňská linka včetně spotřebičů a v ložnici na vás čeká pohodlná postel i další úložný prostor.

Univerzální dispozice 2+kk
nabízí velkorysé prostory, dostatek místa a pohodlí, stejně jako úložných prostor.

Vybavené byty

Lokalita

Proč si zvolit k životu mladou plzeňskou čtvrti Skvrňany? Skvrňany jsou typické svým čistým ovzduším i veškerým komfortem rodinné městské části. Výjimečné je i propojení velkého města s kompletní občanskou vybaveností na dosah ruky a krásné okolní přírody, která se nachází v bezprostřední blízkosti nového areálu.

Areál Bydlení Skvrňany je tak ideální volbou nejen pro rodiny s dětmi, mladé pracující, studenty či aktivní seniory, ale i pro Pražany, kteří v oblasti bydlení rádi vymění tep velkoměsta za komornější, ale přesto maximálně pohodlné a občansky vybavené prostředí.

 

Prodejní centrum

Trigema Projekt Skvrňany s.r.o.
člen skupiny Trigema
IČ: 05890659
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem
v Praze, oddíl C 346703

Najdete nás ve vzorovém bytě, který se nachází na adrese Františka Kováříka 1333, 318 00 Plzeň 3 - Skvrňany.Doporučujeme si sjednat schůzku předem a vyhnout se tak čekání v případě vytížení všech prodejců.
Hana Čunderlíková
prodejce developerských projektů
800 340 350
prodej@trigema.cz