Snížená sazba DPH -3 % již dnes. Není žádoucí otálet, ceny bytů jsme snížili už od října 2023!

Hana Čunderlíková - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

BYDLENÍ SKVRŇANY
VZOROVÝ BYT

Přejít na Vzorový byt
O

Otevřeli jsme pro vás vzorový byt, přijďte na návštěvu!

Zažijte pohodlné bydlení i útulnou a přívětivou atmosféru nového areálu v plzeňských Skvrňanech. Právě jsme pro vás otevřeli vzorový byt s velkou terasou a zatravněnou plochou a pro vaši lepší představu jsme ho kompletně zařídili.

Vyzkoušejte si pohodlí, soukromí a příjemné velkorysé prostory, které byty ve Skvrňanech nabízí, nechte volnost své fantazii a představte si, jak by se v novém bytě bydlelo vám.

Zažijte neopakovatelnou náladu kompaktního rodinného areálu, jehož srdcem je soukromý park pro odpočinek a setkávání. Celý komplex je ze severu ohraničený terénním valem, který jej ochrání před případnými vlivy z okolí a v zimě jej bude možné využít i jako sáňkovací kopec.

A po prohlídce bytu si pak můžete užít třeba procházku v okolní přírodě nebo v centru Plzně, kde jste z nového areálu za pár minut.

Univerzální dispozice 2+kk
nabízí velkorysé prostory,
dostatek místa a pohodlí,
stejně jako úložných prostor.
9 - 17
09:00 - 17:00
v pracovní dny

Jsme pro vás k dispozici v pracovní dny od 09:00 do 17:00, případně po předchozí domluvě.

Lokalita

Nové bydlení vzniklo v mladé plzeňské čtvrti Skvrňany, typické svým čistým ovzduším i veškerým komfortem útulné městské části. Výjimečné je i propojení velkého města s kompletní občanskou vybaveností na dosah ruky a krásné okolní přírody, která se nachází v bezprostřední blízkosti nového komplexu.

Areál Bydlení Skvrňany je tak ideální volbou nejen pro rodiny s dětmi, mladé pracující, studenty či aktivní seniory, ale i pro Pražany, kteří v oblasti bydlení rádi vymění tep velkoměsta za komornější, ale přesto maximálně pohodlné a občansky vybavené, prostředí.

Prodejní centrum

Trigema Projekt Skvrňany s.r.o.
člen skupiny Trigema
IČ: 05890659
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem
v Praze, oddíl C 346703

Najdete nás ve vzorovém bytě, který se nachází na adrese Františka Kováříka 1333, 318 00 Plzeň 3 - Skvrňany.Doporučujeme si sjednat schůzku předem a vyhnout se tak čekání v případě vytížení všech prodejců.
Tomáš Bártík
prodejce developerských projektů
800 340 350
prodej@trigema.cz