Snížená sazba DPH -3 % již dnes. Není žádoucí otálet, ceny bytů jsme snížili už od října 2023!

Hana Čunderlíková - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

Bydlení Skvrňany
Ihned k nastěhování

vybrat byt

Bydlení Skvrňany
Ihned k nastěhování

vybrat byt

Bydlení Skvrňany
Ihned k nastěhování

vybrat byt

Bydlení Skvrňany
Ihned k nastěhování

vybrat byt

Bydlení Skvrňany
Ihned k nastěhování

vybrat byt

Bydlení Skvrňany
Ihned k nastěhování

vybrat byt

Bydlení Skvrňany
Ihned k nastěhování

vybrat byt

Aktuality

Plánované snížení DPH snížilo ceny bytů již dnes

Jistě jste zaznamenali probíhající debatu nad potenciálním snížení sazby DPH na nové byty z 15 % na 12%. Ve Skvrňanech nemusíte čekat na finální rozuzlení celé situace.


My jsme sazbu snížili již dnes, a proto jsou už nyní v ceníku všechny byty o 3 % levnější. Více informací ve FAQ, nové ceny bytů naleznete v ceníku nebo se obraťte na naše prodejce.

Aktuality

Financujte s námi bydlení hypotékou s úrokem 2,49 %

Přinášíme exklusivní nabídku v podobě služby Dotovaná hypotéka! Díky ní máte možnost po dobu následujících 2 let snížit měsíční splátky hypotéky o 33 %.


Zajímá vás, jak vysoké splátky budete měsíčně hradit a kolik s naší službou ušetříte? Stačí se spojit s naším prodejcem v prodejním centru a naši finanční poradci vám pomohou zajistit optimální řešení.

Aktuality

Otevřeli jsme pro vás vzorový byt, přijďte na návštěvu!

Zažijte pohodlné bydlení i útulnou a přívětivou atmosféru nové areálu v plzeňských Skvrňanech. Právě jsme pro vás otevřeli vzorový byt s velkou terasou a zatravněnou plochou a pro vaši lepší představu jsme ho kompletně zařídili.


Vyzkoušejte si pohodlí, soukromí a velkorysé prostory, které byty ve Skvrňanech nabízí.

Aktuality

Areál Bydlení Skvrňany zvítězil v soutěži Realitní projekt roku 2022 hned ve třech kategoriích

Rezidenční areál Bydlení Skvrňany, který se právě dokončuje v mladé plzeňské čtvrti, získal hned tři ocenění v soutěži Realitní projekt roku 2022 v Plzeňském kraji. Nově vznikající komplex si odnesl Cenu veřejnosti, Cenu odborné poroty i Cenu architektů.

Více zde

Aktuality

Vybavení bytu až za 300 000 Kč

K vybraným bytům 3kk a 4kk nabízíme nyní dárkový voucher od společnosti ProBydlení v celkové hodnotě až 300 tisíc korun. Dárkový voucher na nákup kuchyňské linky včetně spotřebičů, nábytku či koupelnových doplňků získáte po uzavření Kupní smlouvy. Akce je platná do odvolání.

Hodnotu voucheru pro vybraný byt najdete v jeho detailu, pro více informací nás neváhejte kontaktovat v prodejním centru.

Aktuality

Všechny domy zkolaudovány!

Možnost okamžitého nastěhování! U nás můžete bydlet hned po zakoupení nemovitosti. Více informací o koupě bytu naleznete na stránce postup koupě.

Aktuality

K dispozici posledních 25 bytů
ve vysokém strandardu.

K dispozici posledních 25 bytů ve vysokém strandardu. Aktuálně prodáno 88 % projektu. Ceny dokončených bytů od 3 072 500,- Kč. Více informací naleznete v ceníku, nebo na telefonním čísle 800 340 450 nebo v našem prodejním centru.

Aktuality

Prodejní proces zvládnete na dálku
v klidu vašeho domova nebo pracoviště!

Poslední měsíce a roky nás v nesnadné době přiměly uvažovat o některých prvcích prodeje z trochu jiného úhlu pohledu. Díky tomu je možné celý prodejní proces výrazně zjednodušit, a proto je náš prodejce připraven veškerou komunikaci obstarat online nebo telefonicky a všechny důležité doklady a materiály dodá prostřednictvím telefonu a emailu. Můžete využít také funkci E-rezervace.

Nástroj online rezervace k uzavření Rezervační smlouvy je aktuálně funkční s možností platby platebním příkazem nebo přes platební bránu GoPay.

Aktuality

VIP přednostní předprodej
bytů zahájen

Od 17. května do 14. června (12:00) je uvolněna kompletní nabídka všech bytů. Oslovena byla pouze omezená skupina zájemců nebo partnerů společnosti Trigema. S úvodem prodeje je uvolněno 95 bytů ve všech dostupných kategoriích v bytových domech 5, 6 a 7. Byty je možné pořídit za ceny od 2,6 mil. Kč s DPH. Více informací naleznete v ceníku, nebo na telefonním čísle 800 340 450 nebo v našem prodejním centru
v ul. Kollárova.

Aktuality

Výstavba projektu
zahájena v polovině dubna

Dne 15. dubna 2021 jsme zahájili výstavbu. Aktuálně probíhají základní terénní úpravy staveniště. Souběžně se zahájením prodeje jsme uvedli v provoz webkameru z výstavby a také zahájíme pravidelné publikace o plánovaných stavebních aktivitách pro sousedy stavby. Pohromadě můžete nalézt informace o výstavbě na stránce Informace pro sousedy.

T

Trigema

Jsme ryze česká investiční skupina. Svou podstatu stavíme na nezávislosti, ze které jsme vzešli. Rozhodujeme se samostatně, na základě vlastních vizí a motivací našeho týmu. Nezávislost vnímáme každý po svém, ale když se spojí jedinečné osoby, dokážou společně tvořit nebývalé věci, které zanechávají silný odkaz budoucím generacím. Od svého založení v roce 1994 se Trigema z malé lokální firmy stala respektovaným hráčem na pražském developerském trhu. Od stavby prvního plotu jsme se posunuli k chytrým bytovým projektům, umělecké architektuře, vědeckotechnickým parkům i sportovním areálům. Z Trigemy vyrostla investiční skupina s vlastní stavební společností zaměřená na rezidenční development a s výrazným přesahem do dalších aktivit. Věnujeme se správě budov a facility managementu, provozujeme a rozvíjíme sportovní areály, vědeckotechnické parky a v neposlední řadě propojujeme architekturu s uměním.

T _________________ TRIGEMA
„Rozvíjíme nezávislost!
Soustředíme se na to,
co je skutečně důležité
a máme odvahu měnit status-quo.“
„Zjednodušili jsme koncept
Chytrého bydlení a rozdělili jej
do 3 propojených oblastí:
prostor, design, technologie."
Ch

Chytré bydlení

Naše značka je známkou kvality. Stejnou kvalitu chceme poskytnout každému klientovi bez ohledu na typ nebo lokalitu projektu. Z tohoto důvodu jsme vytvořili zřetelně definovaný koncept. Chytré bydlení charakterizuje rezidenční projekty společnosti Trigema ve třech hlavních směrech. Prostor, design a technologie. Prostor v sobě zahrnuje výběr lokalit s úplnou vybaveností a kvalitní dostupností. Designem profilujeme vzhled staveb nejen z pohledu architektury a jejího vnějšího pojetí. Velmi nám záleží na technickém nastavení budov a hledání jejich budoucí užitné hodnoty. Technologie pak zajišťují spokojený život našich klientů.

Ch _____________ CHYTRÉ BYDLENÍ
B

Bydlení Skvrňany

Chytré bydlení @Skvrňany nebo také zkráceně Bydlení Skvrňany je svěží rezidenční komplex sedmi bytových domů určený všem, kteří touží po velkorysém bydlení s vlastním parkem, skvělou dostupností a čistým vzduchem. Do konce roku 2022 zde vznikne více než 200 nových bytů. Útulná a kompaktní čtvrť Skvrňany nabízí vysokou úroveň občanské vybavenosti, luxus dostatku parkovacích míst pro své obyvatele i jejich návštěvy i skvělou dostupnost do centra Plzně. Tramvajová zastávka "Skvrňany" je vzdálena pouhých 150 m odtud.

S _________________ BYTY SKVRŇANY
Chytré bydlení @Skvrňany
nové byty s vlastní zelení,
se skvělou dostupností,
a vynikající občanskou vybaveností.